Hakkımızda

heading-hakk

En İyisi İçin Çalışıyoruz...

Mobilya deyince akla ilk gelen firmalardan birisi olmayı başaran Erkan Home, uzun yılların verdiği tecrübelerini siz değerli kullanıcılarımızın en avantajlı ve en iyi ürünü almanızı sağlamakta kullanmaktadır.

Erkan Home ekibi olarak her geçen gün çalışmalarımıza ilk günkü heyecanla devam ediyoruz.

Gerek Ankara merkezli showroomumuzdan gerekse de www.erkanhome.com üzerinden online satış hizmetimizle evlerinize değer katan mobilyaları tüm Türkiye’ye ulaştırıyoruz.

Neden Erkan Home?

  • Ürünlerimizin tamamı garantili ve koşulsuz iade taahhütlü olarak sizlere ulaştırılır.
  • En iyi fiyat hizmetini bizden alabilirsiniz.
  • Satışı yapılan her bir ürün kalite kontrolden geçirilerek evlerinize gönderimi yapılır.
  • Sizleri bir müşteri olarak görmeyiz. Büyük bir aile olarak ikili diyaloglarımızı sürdürürüz.
  • 7/24 iletişim hatlarımız açıktır.
  • Sektöre yön veren, her birisi konusunda uzman büyük bir ekiple hizmet veririz.
  • Renk, ölçü, mimarlık vs. gibi konularda koşulsuz müşteri memnuniyeti için çalışırız.
  • Sürekli indirimli ve hediye kampanyalı ürünler ile avantajlı ürün almanız için çalışırız.

Anlaşmalı Kurumlar

Erkan Home sürekli büyüyen yapısına Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek, Özel sektör ve kamu kuruluşları ile yaptığı anlaşmalar ile indirimli ürün satışı gerçekleştirerek, ekstra indirim yapma imkanı sunar ve çalışanlara daha iyi fiyata ürün alma kolaylığı sağlar.

Sunum

www.erkanhome.com Ankara merkez mağazası ile tüm TÜRKİYE’ye online mobilya satışı yapmakta olan bir firma olmasının yanı sıra özellikle düğün paketi, yatak odası, yemek odası, koltuk takımı, genç odası, yatak/baza ve çok amaçlı ürünler kategorisinde müşterilerine geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır.

Erkan Home firması olarak müşterilerimizin beğenisine sunmuş olduğumuz ürünlerimizi özenle hazırlar ve en üst düzeyde müşteri memnuniyeti sağlayacak şekilde adreslerine teslim etme hususunda firma olarak güler yüzlü ekibimiz ile hizmet vermekteyiz.

Mobilya sektörüne farklı bir bakış açısı getirmiş olan Erkan Home, bütün çalışmalarını müşteri memnuniyeti üzerine kurmuş olup, memnuniyet odaklı çalışan bir mobilya e-ticaret firmasıdır. Önceliğini müşteri memnuniyetine adamış olan www.erkanhome.com bugün olduğu gibi gelecekte de bu konudaki birinciliğini korumaya devam edecektir.

Keyifli Alışverişler.

WHATSAPP DESTEK